„Są na to badania!” Dlaczego to dopiero początek rozmowy?
Wszyscy powołują się na badania. Politycy w telewizji, influencerzy na Instagramie, Twój szwagier przy rodzinnym obiedzie. Żyjemy w świecie, w
„Emocje nie są jak wyrostek robaczkowy, szczątkowy narząd, którego nie potrzebujemy i który należałoby usunąć. Emocje stanowią rdzeń naszej egzystencji. Dzięki nim życie jest warte przeżycia.”
Emocje to podstawowy budulec człowieka i jego życia, To dzięki nim potrafimy doświadczać, reagować, tworzyć i doceniać otaczający nas świat. Stanowią one centrum naszego życia, dzięki nim wiemy, jaką drogą podążać i z jakimi ludźmi warto się trzymać.
Wszyscy powołują się na badania. Politycy w telewizji, influencerzy na Instagramie, Twój szwagier przy rodzinnym obiedzie. Żyjemy w świecie, w
Jeśli czujesz, że biegniesz szybciej niż Twoja energia nadąża – ten model może być Twoją mapą wyjścia.
Wartość, która budzi nadzieję. „Jak tak poszukamy, to właściwie wszystko, o czym przez chwilę choćby pomyślimy to już jest albo
Aby dokonać przelewu tradycyjnego, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta poprzez e-mail lub telefon. Po uzyskaniu potwierdzenia prosimy o przelew na poniższe konto mBank:
10 1140 2004 0000 3802 8142 0265.
PROMOCJA na Szkolenia EUPHIRE -43%. Oferta ważna do 8 lutego!