O nas
Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z zakresu różnorodnych obszarów psychologii.

Maciej Kołodziejczyk

Psycholog, Trener Procesu, Założyciel Euphire

Jeżeli planujesz porywać tłumy i czerpać z tego przyjemność, Maciej jest osobą której szukasz. Sprawnie ustawi Cię na właściwe tory, abyś mógł zacząć swoją drogę z najlepszej możliwej pozycji.

Od zawsze zajmował pozycję lidera i organizatora w kolejnych przedsięwzięciach. Dzięki temu przez lata miał okazję poznać i przećwiczyć sposoby prowadzenia ludzi nie tylko ze sceny, ale też w bardziej nietypowych warunkach, jak choćby
z ambony. Przy okazji musiał też nauczyć się utrzymywać samego siebie
w możliwie idealnym stanie psychofizycznym – jeżeli zajmowałeś kiedyś pozycję lidera w choćby najdrobniejszym stopniu to wiesz, że ludzie nie przestają Cię obserwować tylko dlatego, że skończyłeś mówić.

czytaj dalej

Adrianna Lipiarz

Psycholog, Diet Coach

Psycholog i psychodietetyk, pomaga w dokonywaniu zmian w obszarze ciala, ale też umysłu i emocji. Specjalizuje się w zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej. Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także akredytowany kurs coachingu w Instytucie Świadomego Rozwoju w Warszawie.

Poznane techniki wykorzystuje w pracy nad przekonaniami, samooceną i budowaniem zdrowej relacji pomiędzy psychiką a ciałem. Jej umiejętności i zrozumienie tematyki wynikają nie tylko ze szkoleń i pracy z klientami, ale również osobistych doświadczeń. Dla czystej przyjemności uprawia sport i gotuje (oraz je) stale urozmaicane posiłki.

czytaj dalej

Szymon Mrówka

Trener Efektywności Osobistej

Jeżeli chcesz zoptymalizować swój proces uczenia się, albo po prostu nauczyć się czegoś na już i sprawnie to przedstawić, Szymon jest Twoim człowiekiem. Dostaniesz zarówno wyczerpującą listę narzędzi, jak i trening który udowodni Ci, że umiesz ich używać.

W naprawdę gigantycznym skrócie można powiedzieć, że Szymon specjalizuje się w specjalizowaniu się w możliwie szerokim zakresie dziedzin. Dlatego właśnie staramy się unikać gigantycznych skrótów. Na przestrzeni lat zajmował się z zaskakującymi sukcesami pisaniem prozy i poezji, sportami fizycznymi i intelektualnymi, wystąpieniami doprowadzającymi ludzi do łez ze śmiechu lub wzruszenia, podróżowaniem bez pieniędzy, z nimi i zdobywając je po drodze... Staramy się mówić o nim za pomocą ogólników, żeby przynajmniej nadążyć za tą listą.

czytaj dalej
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapisywanie lub odczyt.