
12 DOMOWYCH sposobów na atak migreny.
Gdy archeolodzy odnaleźli najstarszą jak dotąd czaszkę ze śladami trepanacji, zastanawiali się, jakie okoliczności zmusiły lekarzy do tak desperackich działań.
„Każdą rzecz, którą warto robić, warto robić nawet niedoskonale, a bycie rodzicem to z pewnością coś, co warto robić.”
Wiele osób podejmujących pracę nad wewnętrzną zmianą wpada w pułapkę negatywnego oceniania siebie kiedy coś nie wychodzi. Wpadamy wtedy w dualizm “wszystko albo nic”. W efekcie blokujemy swój rozwój. Dlatego sztuką jest nauczyć się akceptować swoje niedoskonałości (a nawet akceptować brak tej akceptacji ) i traktować rozwój osobisty jako proces, w którym będziemy popełniać błędy – ale proces warty inwestowania energii, bo przecież życie mamy tylko jedno i chyba warto przeżyć je najlepiej jak się da? Dlatego dla inspiracji zamieszczamy cytat Marshalla Rosenberga twórcy Nonviolent Communication w kontekście rodzicielstwa. Wierzymy jednak, że ma on zastosowanie także w innych obszarach życia.
Gdy archeolodzy odnaleźli najstarszą jak dotąd czaszkę ze śladami trepanacji, zastanawiali się, jakie okoliczności zmusiły lekarzy do tak desperackich działań.
Whoopi Goldberg, Hugh Jackman, Serena Williams czy Kanye West. Na pozór nie łączy ich nic oprócz tego, że wszyscy są
5 ciekawostek o aktywności fizycznej. W ciągu długiej historii ludzkości warunki zmuszały człowieka do bycia aktywnym. Sprawność fizyczna stanowiła ważny
Aby dokonać przelewu tradycyjnego, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta poprzez e-mail lub telefon. Po uzyskaniu potwierdzenia prosimy o przelew na poniższe konto mBank:
10 1140 2004 0000 3802 8142 0265.